| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa intreb daca e cineva din focsani(vrancea) si are de dat spre adoptie un puiut de pechinezsad pentru ca al meu catel a muritcryingcryingcrying ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| mAkE_2626 a răspuns:

Nu am, dar special vreau sa-ti zic ca-mi pare rau, si stiu cum e, Stiu prin ce treci, daca ai nevoie de cineva cu cine sa vorbesti vorbim prin mesaje :* Lasa ca trece si asta, asta-i viata.Imi pare rau ca trebuie sa suferi.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Multumesc pentru intelegere si incurajare celui care mi-a lasat mesaj. e greu sa pierzi un catel asa cum a fost al meu crescandu-l de micut si avandu-l in preajma 5 ani. Stiu ca nici un catel nu il va inlocui, dar ar fi o mangaere pentru mine daca as gasi alt puiut de pekinezcryingcrying

| SCosmin a răspuns:

Mda am eu una til dau cu mare placere pentru ca se kaka peste tot sa **** si pe mana mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau...si eu am trecut prin asta stiu cum eeee...mai vorbim