| kitisupercool a întrebat:

Buna,as vrea sa-mi duc surioara de 2 ani la circ, dar nu stiu daca pentru varsta ei trebuie sa patesti. Funda

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu platesti, dar nu stiu daca va avea rabdare sa urmareasca spectacolul pana la final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are peste 2 ani platesti! ASA DACA ARE FIX 2 ANI DA, IAR DACA NU ARE 2 ANI (gen 1 an si 7 luni) e bine! Sa nu fie peste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu certa, nu platesti daca are sub sau fix 2 ani! Daca nu are chef uite...depinde si de copil...Sa speram ca o sa-i placa, dar nu afli daca nu incerci! pup!