| Larisa a întrebat:

as vrea sa stiu daca putem ajuta si copii care au de facut tema pentru acasa.De preferat sa-mi raspunda cineva mai vechi sau unul din administratorii site-ului daca nu cer prea mult.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai nu poti.
Cand pui o intrebare iti spune:
"Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului."

fundita puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

PE TPU nu se accepta rezolvarea temelor.Este scris in regulamentul lor.Pt ca nu este corect pentru acestia.Intentiile tale sunt bune,pentru ca vrei sa ii ajuti, nu sa le rezolvi temele, dar tot nu este permis pe site[desi inca sunt persoane care o fac]

| Larisa explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri.Sincer nu am apcat sa citesc regulamentu, fiindca am dat peste acest site intamplator, si eram sigura ca trebuie sa fie cineva care sa stie.Ozi buna