| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu de ce nu merg temele de pe telefonul : LG GS290 COOKIE FRESH.Cand le bag pe telefon imi spune,, Eroare necunoscuta" De ce?

2 răspunsuri:
| ColorBubbles a răspuns:

Dau funda!

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Si eu am un telefon Lg Gs290 Cookie Fresh.Nu este un telefon asa de "destep" ca si Nokia si nu poate sa recunoasca fiserele care sunt descarcate de pe net, doar pozele, melodiile si cativa videoclipuri.Telefonul acesta este facut sa aiba doar 3 teme care sunt pe el. Sper ca te-am ajutat.