| costykaras a întrebat:

as vrea sa va spuneti toate parerile si bune si rele despre Miley Cyrus. vreau pareri despre imbracamintea ei, cariera ei, melodiile ei si mai ales vreau sa va dati cu parerea la felul cum arata in trecut si cum arata acum.{ma refer la formele corpului nu la haine}. cea mai completa parere primeste sigur funda.

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Pai imi place de milei cyrus...este o fata frumoasa cu o cariera de invidiat si se vede ca a evoluat mult si din punct de vedere fizic, profesional si mental de altfel.imi place foarte mult stilul ei de imbracaminte, stie ce o avantajeaza si ce o face sa arata minunat. are o voce grozava, la fel si melodiile frumoase cu care si. a castigat de partea ei o gramada de fani*admiratori. ceea ce ma incanta este ca familia ei o sustine, este de partea ei. referitor la fizicul ei arata foarte bine la varsta ei, se vede ca a evoluat, intr. un mod placut.si parca pare ceva mai matura dar nu. i nici o problema. in ultimul timp am vazut ca ii place stilui **bad girl** si sincer ii sta bine asa, desi unii au criticat. o. in general am o parere buna despre ea kisslove strucksi imi place mult cum canta, cum se exprima in fata oamenilor si cum danseaza. sper ca ti.am fost de ajutor **fundita**confused:d>:d

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat