| teurascsastiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

As vrea si eu descrieri pentru poze, dar nu de genu' "sunt o fata frumoasa si de zdrente invidiata" sau chestii de genu'! As vrea de viata sau de dragoste in engleza dar cu traducere. Sper sa ma intelegeti voi laughing

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce vrei să-ți pui descrieri într-o limbă pe care nu o știi?
Și de ce vrei descrieri despre viață sau dragoste? Cumva pozele cu simpla ta mutră nu-s destul de fascinante încât trebuie să pui și o descriere care să compenseze lipsa de neuroni din fotografie?