| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa imi raspundeti la o intrebare. Am 11 ani si 3 luni si au inceput sa imi creasca sanii. Cam cat timp dureaza pana cresc cat de cat? Adica sa se observe ca au crescut... Dau FUNDA! happy

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Depinde si de fondul tau genetic, adica de rudele tale, feminine. Daca au fost "dotate" poti sa fii si tu, cam dupa 15-16 ani. Daca nu, asta e! Nu in marimea sanilor sta desteptaciunea si frumusetea! Fii cat mai naturala, prietenoasa, saritoare la nevoile si supararile celorlalti si o sa fii mult mai apreciata de cei ce merita.Restul...mai bine fara ei!