| girllll a întrebat:

Buna as vrea un hack metin2.ro sau cod, care atunci cand cineva imi arata ceva la "negot" sa ii iau acel obiect. fundita daca merge

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi foarte tare nu am nici un raspuns dar daca ai gasit contacteazamaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am hack vreau 3 euro telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id speeedy_florin23

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aku dau hacku pentru cont de metin2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva vreun hack pentru studiatul cartilor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa adica trade hack nu stiu ce sa zic frate ia-l si tu de pe un site din asta mai privat ca mai pe unde gasesti gasesti 2 3 euro deci bafta am eu un hack dar e de pescuiti sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti hakk damil si mie plssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza ca trebuie sa ai euro pe tel ceea ce pentru mine e imposibil ca eu nu am niciodata euro pe tel cand imi trebuie

| Theman23 a răspuns:

Eu am hack dar vreau 3 euro pe telefon

| Theman23 a răspuns:

Am gack 3 euro telefon