| denysa_5222 a întrebat:

As vreasa stiu unde este Victor din ' Iubire si Onoare'?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna,denysa! in primulk rand,vreau sa zic ca iubesc filmul iubire si onoarelove struck, atat de mlt cum iubesc si actoriilove struck
victor este posibil luat de oxana, ori de carmen.si eu incerc sa aflu ceva sigur, dar nu prea am cum.tot ce ne ramane de facut este sa urmarim in continuare fuilmul iar el ne va da cel mai sigur raspunswinking
sper ca totusi te-am ajutat!kissa. daca afli ceva sigur, anuntama si pe mine pe privat!happypapa!wave

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Acasă a luat prea mult dulcolax, și nu se m ai poate da jos de pe wc, de unde vrei să știm noi unde e Victor al tău, cautăl.

| denysa_5222 explică (pentru BRG):

Mai bine taceai din gura dulcolaxule!

| xXxMiha3laxXx a răspuns:

Eu cred ca l-a luat Ovidiu, dar este posibil sa-l fi luat si Aziz cu Oxana sau Carmen