| kosmynutza4you a întrebat:

as vrra sa stiu cu ce ma pot spala pe cap ca sa nu imi mai cada parul si am firele groase? As vrra sa fie ceva natural!

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

Eu un lucru iti recomand, in niciun caz, dar IN NICIUN caz sa nu te puna dracu sa alegi zeama sau albusul, galbenusul orice din ou, pentru ca risti sa faci paduchi...o prietena a patit din cauza samponului de la Garnier pe baza de ouwinking

Ai putea incerca uleiul de ricin, da intr-adevar rezultate, de asemenea ai putea sa te speli cu ceai de nuc, nu numai ca iti hraneste parul, ci iti va acorda si niste reflexi aramii! Insa nu coloreaza firele albe...dar nu cred ca e cazul tau!

Unul dintre cele mai bune remedii este de asemenea masajul cu ulei de masline, care face minuni!

1 răspuns:
| CannbalCorpse a răspuns:

Ulei de ricin/vitamine+miere+zeama de lamaie+albus de ou, eu pe asta o folosesc de 2/3 ori pe saptamana si e f buna