| ShadowStar a întrebat:

Ascultăm muzica pe Utv in jur de miezul nopții și deodată s-a oprit muzica. Cand mi-am ridicat ochii, fusese înlocuită de filme xxx.
Ce s-a întâmplat? De ce?

3 răspunsuri:
| StefanChriss a răspuns:

Daca se intampla mereu, inseamna ca dupa ora 12 incepe sa difuzeze alt canal, asa cum se intampla cand eram mici, dupa ora 10 sau 12 noaptea, in loc de cartoon network incepea TNT si cred ca pe TV1000 se intampla la fel, dupa ora 12 incepeau pornosagurile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utv nu prea da după miezul nopții pornosaguri cum da alte posturi ai grija mare sa nu ai halucinații vizuale.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

:O Socant.
Probabil furnizorul tau de servicii de televiziune, au configurat in asa fel incat dupa o anumita ora sa puna un alt post pe canalul respectiv. Poti sa suni la ei si sa vorbesti de ce este asa, daca te deranjeaza acest lucru thinking