| post4you a întrebat:

Buna astazi am o mare problema mi-am facut un server de metin2 si am vrut sa fac main_quest_lvl1 am editat in filzezilla am scris ce trebuia si dupa cand am dat reboot si./start imi da eroare adica imi scrie untruna Cannot find quest index! Si nu mai imi merge serverul pls ajutati-ma am nevoie de cineva care se pricepe nu de pareri! Dau FUNDA! si raman dator pe viata!

1 răspuns:
| King_7212 a răspuns:

Nu face nimic cateva zile sa ai sa vezi ca o sa mearga.plz da-mi funda si fama si pe mnGMpe server tau pa