| ☆ Danny☆ a întrebat:

Astazi am participat la un concurs de alergari.Am iesit pe locul 9 la categoria fete. Un profesor m-a intrebat daca as vrea sa fac sport de performanta si sa vin la clubul dumnealui. Voi ce credeti? Parintii mei sunt de acord.Si eu mi-as dori asta ff mult.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ce mai astepti? Spune "da"!

| Ramonaaaa a răspuns:

Daca iti doresti si tu si parintii tai sunt de acord atunci ar trebui sa te duci.Este foarte bine sa faci mult sport si daca esti la un club si inconjurat de oameni cu atat mai bine.Iti poti face noi prieteni cu aceleasi hobby-uri ca ale tale.
Du'te! Nu vei regreta:*

| ionela8822 a răspuns:

U go girl :* succesc

| alecSei a răspuns:

Accepta! (Sport=Sanatate=Viata) Succes!