| anonim_4396 a întrebat:

Astazi m-am cam certat cu o colega care... cam face fite si eu o las in pace cand ma face in toate felurile, o ignor. Dar as vrea sa ii dau replica puteti sa-mi dati sugestii de replici? Funda :*

Răspuns Câştigător
| Epurean a răspuns:

Nu o baga in seama, ignor`o, asta e cea mai buna replica care i-o poti da

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

"Ce fata ai zici ca esti vie,esti asa urata ca te tineau intr-un incubator fara ferestre cand te-ai nascut, ai depasit limita de prostie permisa de stat, mama ta stie ca esti proasta? " Sper sa nu fie nevoie sa le folosesti, dar in caz de ceva sa te ajute big grin

| Buuff a răspuns:

Daca vb urat spune-i"mars la **** ca mancare ti"am dat"laughing