| Louise21 a întrebat:

Astazi m-am hotarat sa ma duc la salon sa ma pensez. Cum este? Doare atat de tare? big grin

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Nu,nu doare prea tare.Este bine că te vei duce prima oară la salon deoarece nu rişti să le dai sprâncenelor tale o formă urâtă şi cea care te va pensa are probabil experienţă, deci nu ai de ce să te sperii.happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te va pișca un pic, hai că reziști.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu,pentru ca la salon tipa stie cum sa iti smulga firele de par fara sa solicite pielea prea tare.

| Woodenpints91 a răspuns:

Simţi cum cineva îţi smulge bucărţi de carne de pe os cu un cleşte încins.
Ai grijă, mulţi au murit din asta.

| LolaLollita a răspuns:

Nu. Te obisnuiesti.