| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand incerc sa instalez teme pe nokia c6-00 imi spune ceva gen: " Unable to install unsigned software. Check Softwre installation setting in Application manager. " Ce pot face? Vreau neaparat sa instalez teme pe el. straight face FUNDA!

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

NU sunt toate temele asa! Pe modelul tau de telefon probabil ai Symbian ca pe 5228-ul meu si nu merg aplicatii/teme nesemnate deoarece nu sunt suportate de OS. Singura solutie e sa le semnezi tu manual din PC utilizand programe speciale cu o limba de ne-nteles.

| LuSsSy a răspuns:

Si eu am c6.intru p net si scriu :,, teme c6" si d acolo imi pot descarca. orice teme.de fete dar si de baietii, natura.orice.http://www.zedge.net/themes/3997/nokia-c6-themes/ asta e site.ul. sper ca team putt ajuta :*:*