| StepHanieEe a întrebat:

Aveti abonament pe voyo.ro?
As dori sa privesc o emisiune si numai acolo am gasit-o si nu vreau sa imi fac abonament pentru ca este scump si pot gasi filme si pe alte site-uri.
Daca aveti abonament as dori sa imi dati si mie parola 3 ore doar pana privesc. Va promit ca nu o sa va fur contul sau altceva.
Dau funda!
Multumesc.

2 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Cauta mai bine sunt sigura ca exista si in alta parte pe net, ce emisiune?

| StepHanieEe explică (pentru OnnyMady):

Serviti, va rog! sezoanele trecute nu le-am gasit intregi doar anumite parti am cautat incontinuu 2 zile sad