| abcdefgh a întrebat:

Aveti id unui psiholog sau a unei persoane ce se pricepe bine in probleme de raletii prietenie si familie. Daca da va rog sa mi l lasati si mie!

2 răspunsuri:
| mikilaina a răspuns:

Buna,
ID-ul unui psiholog nu il am, insa iti recomand sa apelezi la consilierea psihologica online. TopExperti.ro este un site unde poti vorbi cu psihologul pe chat, de la tine de acasa, de la propriul pc, comod si simplu. Intra, testeaza si apeleaza cu incredere. Discutia cu un psiholog iti poate fi de mare ajutor fiindca te poate ajuta sa treci peste o perioada critica din viata ta, sa te cunosti mai bine si sa cunosti pe viitor cum sa manageriezi situatiile delicate. Beneficiile sunt multiple. Numai bine si iti doresc un sfarsit de saptamana placut

| Crissti09 a răspuns:

Da te pot ajuta eu!