| Georgelas a întrebat:

Buna azi am fost la Kaufland si mi-am cumparat un produs de albire a dintilor se numeste Pearl Drops Every Day White si pe el nu scrie ce este este o pasta este o solutie de aplicat pe dinti? ce este? trebuie sa stau putin cu el in gura sa-si faca efectul? plz funda+vot

Răspuns Câştigător
| MetalliFreack a răspuns:

Eu îţi recomand să îl foloseşti ca pe o pastă de dinţi obişnuită. Altfel de tratamente cu soluţii sau ceva de genul nu se fac decat la dentist. Deci dacă l-ai cumparat din KAUFLAND mai mult ca sigur trebuie să îl foloseşti acasă. Deci, foloseştel ca pe o pastă de dinţi obişnuită pentru că până la urmă, tot o pastă de dinţi este. Fundiţă?

1 răspuns:
| Mann02 a răspuns:

Trebuie sa te speli pe dinti normal cu ea, daca nu scrie nimic pe flacon uita-te pe ambalaj, poate are ceva indicatii dar banuiesc, ca doar trebuie sa te speli bine pe dinti cu ea big grin