| VoiceWithin a întrebat:

azi de dimineata a fost Hannah Montana la televizor, era episodul acela in care trebuia sa aleaga dintre Jack si inca un tip care canta cu ea, si dupa ce a vazut videoclipul mamei ei cu baietii a urmat sa stea pe o scara si i-a aterizat poza tipului in bratelei ei si canta o melodie dar nu stiu cum se numeste va rog spuneti-mi cum se numeste, ofer

3 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

He could be the one il gasesti si pe youtube

| GwenS a răspuns:

Dar vezi ca in fata trebuie sa scrii : episode he could be the one ca altfel iti da muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste,, hannah montana el este alesul.:*