| Monique_3125 a întrebat:

Azi fac 1 anisor cu prietenul meu si am de gand sa-l invit la mine acasa si vreau sa-i pregatesc ceva special! Aveti idee ce?
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Mai bine nu te mai complici d'oh
Du-te la o cofetarie si ia ceva bunbig grin
Parerea mea...
Decat sa faci tu mancare, poate nu ii place sau thinking nu ai indeajuns timp sa-i pregatesti ceva cu care sa-l dai pe spate, decat sa fi si tu obosita si murdara, mirosind a mancare d'oh alta databig grin
Multa bafta sismugLa multi ani >big grin

2 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Comanda o pizza, o sampanie... servind si parintii, muzica ce va place si buna dispozitie. La multi ani!

Comanda o pizza, o sampanie (exista si fara alcool, daca anii sunt mai putini ), servesti si parintii, muzica ce va place si buna dispozitie! La multi ani!

| mihaiyapici a răspuns:

Baietilor le plac filme de actiune alti masinile ca de exemplu mie imi plac filmele cu lupte si comedie incearca sa gasesti un film cu actiune dar sa aiba si comedie ca de exemplu The other guys, MacGruber, Knight and Day, The tournament, From paris with love, Dance flick, Chandini Chowk to china, Get smart Bruce and LIoyd out of Control.Baffta si va urel la multi aniiiiii!