| ȘtefiȘtef a întrebat:

Buna!
Azi m-am certat cu prientena mea cea mai buna. Ei ii place o cantareata pe nume Ashley Thislday ( cam asa ceva) si mie imi place Justin Bieber. Ei bine, mie mi se pare ca acea Ashley canta gen "capra strangulata" si ei ii se pare ca Justin canta asa. Plzzz urgent ce sa fac sa ma impac cu ea? Funda maaaaaaaaaaaaaaaaaare maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare!

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Să vă daţi seama că gusturile nu se discută şi e treaba fiecăreia ce muzică ascultă. Şi eu cu prietenii mei ascultăm muzică diferită, dar ne duce capul destul cât să nu ne certăm din cauza asta.
Şi, ca să vă convină amândurora, vă zic eu că şi Ashley şi Justin cântă ca o mâţă trasă de coadă.

1 răspuns:
| EllaGirl97 a răspuns:

Sa va cereti scuze