| Tyya23 a întrebat:

azi ma duceam la magazin si un baiat pe care il cunosc statea pe scaun cu niste prieteni de ai lui si mancau inghetata...eu am incercat sa-i ignor dar acel baiat dintr-o data ma striga:,, Hey fata!"eu l-am ignorat si mi-am continuat drumul...dece credeti ca m-a strigat? Aceasta e intrebarea mea cel mai bun raspusn primeste funda!

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate nu ziceau cu rautate, daca il cunosteai pe baiatul ala, nu strica sa-i arunci o privire si un zambet si sa-i spui "buna", altfel pari increzuta si cred ca incercau sa se bage in seama cu tine.Si chiar daca radeau de tine, asa le inchideai gura happy

| VadTot a răspuns:

Vai tu ce curioasa esti laughingOare De ce Te Striga ghici? Apropo cati ani ai? Scuza ma dar parca esti Scufita Rosie laughingsi ea era mai luminata la minte si nu s-a lasat chiar asa usor mancata de luplaughing

| Vans a răspuns:

Ce te sperii aşa?
Doar te-a strigat, dacă nu vrea să se însoare cu tine tot degeaba.

| BlondaTha08 a răspuns:

Mey, nu mai lua toţi proşti în seama. Majoritatea băieţilor fac astfel de gesturi când sunt în preajma băieţilor pentru a părea mai smecheri in faţa lor, dar's vai de capul lor când sunt singuri. Dacă vrei sa îmi urmezi exemplu foarte bine, eu când păţesc asta, nu le dau importanţă şi logic, trebuiesc luaţi putin peste picior.winking Fundă?!?big grin

| Tyya23 explică (pentru BlondaTha08):

Primesti funda!

| CristiOprea13 a răspuns:

Poate te iubeste, te admira incearca sa nu-l mai ignori sa vezi ce vrea de la tine

| Tyya23 explică (pentru CristiOprea13):

In primul rind nu stiu daca e asta...adica o data ieseam din scoala si un pieten de al lui zice gen:,, uitate la asta(RAUTACIOS)''iar el,, las-o nu-i treaba ta!''sau o data vb cu niste fete vine si ma stropeste cu niste apa si face,, bauuuuuu!''