| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Bine, stiu ca intrebarea asta a mai fost pusa de un milion de ori in ultima perioada dar indraznesc sa o pun din nou.
Ce cadou i-as putea lua unui baiat de craciun tinand cont de faptul ca e genul de baiat "smecher", ii plac masinile, culoarea alb, nu ii place sa poarte bratari, poarta cercei ( rolling eyes :-d )in materie de haine poarta doar malete sau maieuri negre si albe, ii place muzica lu` puya si filmele de groaza.
Sper ca v-ati facut o idee in asa fel in cat sa imi puteti da un sfat :-).
Multumesc!

1 răspuns:
| Ionutz a răspuns:

Poti sa ii iei de ex un dvd cu un horror sau un maieu horror...