| EduardPaul94 a întrebat:

Buna bunaTPU. uitati care e problema. o profa si-a lasat mai demult acum 1 saptamana catalogul in clasa si cum nu erau prea multi colegi in clasa m-am apucat sa-mi motivez niste absente.am motivat vreo 3.nu m-a vazut nici profa nimic.si oricum alea mi le motiva la un momentdat.acum vreau sa intreb. pot pati ceva pentru asa ceva. adica profa aia e chiar diriga si e de treaba asa nu face tambalau. dar nu stiu. parca ma mustra constiinta.help! FUNDA

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Naspa, ce ai facut dar daca ai facut-o macar ai fost singur? Te-a vazut cineva? Daca nu te-a vazut nimeni e bine sa taci sa nu zici nimanui daca te-a vazut cineva e greu sa-i cumperi tacerea! Sa nu mai faci asta pentru ca poti avea consecinte dintre cele mai urate! Se pedepsesc aspru asemenea acte, e un furt ceea ce ai facut si un fals in documente! Asa ca roaga-te sa nu se intample nimic si data viitoare sa nu mai faci asa ceva! bafta!

| diamar a răspuns:

Tu nu ai voie sa umbli cu catalogul! Este un act, exclusiv dedicat celor autorizati pentru a-l completa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te mustra constiinta, ar fi bine sa-i spui, mai ales daca e de treaba profa ta.Sigur,vei suporta consecintele, dar o sa te simti eliberat.Crede-ma si eu am trecut prin asta.
Succes! Funda?