| Dizzydizz a întrebat:

Cand incerc sa trimit o melodie sau o poza dupa laptop pe tel nu merge, da eroare gen:bluetooth device not found.Trebuie sa il instalez din nou sau ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Adinnutza a răspuns:

Incearca sa il instalezi din nou si daca nu merge e posibil sa fie de la mufa din telefon de iesire.Verifica castile si daca iti merg nu e de la mufa din telefon.Intra la setari in telefon si vezi daca usb este configurat pentru a primi imagini muzica etc. daca nu e posibil sa fie de la laptop. sper ca te-am ajutat