| anonim_4396 a întrebat:

cand intru pe net, ideal ar fi sa imi apara google ca pagina pe pornire; dar tot timpul imi apare o alta pagina si nu inteleg de ce...am incercat sa setez google ca pagina de pornire, dar degeaba...stiti cumva ce pot face? crying

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce browser ai?

| andreea49 a răspuns (pentru darrio2007):

Internet explorer folosesc

| eurynomus a răspuns:

Trebuie sa setezi google k pagina de pornire acu depinde si ce browser folosesti

| Gabyy32 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi netu
Ca asa imi face si mie

| Mădă0611 a răspuns:

Ideal ar fi fost sa ne zici ce browser ai (programul cu care navighezi pe net) happy

| andreea49 a răspuns (pentru Mădă0611):

Internet explorer

| Mădă0611 a răspuns (pentru andreea49):

Oky. Deci Tools --> Internet Options --> General --> Home Page, si scrii in casuta aia www.google.ro --> Apply --> Ok :)

| andreea49 a răspuns (pentru Mădă0611):

Asta am facut si eu, dar nu am dat apply, am dat direct ok....mersi happy

| andreea49 a răspuns (pentru andreea49):

Ideea este ca imi apare tot la fel