| FroddoLikesBlood a întrebat:

Capacitatea se da normal, adica cum s `a dat si in ceiltalti ani, eu am auzit ca acum e o alta metoda de a da, ca trebuie sa te duci la liceu la care vrei sa intri si acolo se da, daca nu iei, Pc`ul te repartizeaza confoorm listei de licee pe care ai facut`o. Sau cum, voi ce stiti? Primeste funda un raspuns corect si convingator! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ali7777777 a răspuns:

De ce nu stergi aceasa intrebare, au trecut multi ani de la postare?