| Pufosenie1428 a întrebat:

Care ar fi sansele intre zodia balanta si zodia berbec? Multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre. O seara placuta!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sansele ar fi 50%compatibile intre ele dar nu trebuie sa te iei dupa zodii daca voi va intelegeti

| Musique a răspuns:

Dragostea nu ține de astre. big grin

| xXdoareuXx a răspuns:

NU ar trebui sa crezi in asa ceva. Daca 2 persoane se iubesc, s eiubesc si fara ca zodiile lor sa fie compatibile
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compatibilitate intre zodiile Balanta si Berbec

88%

V-ati putea casatori cu un Berbec deoarece atractia este foarte mare intre voi. Agresivitatea lui si blanzimea dumneavoastra sunt implicate direct in aceasta relatie, deoarece opusele se atrag. El va influenteaza acea parte din horoscop legata de casatorie, parteneriate, comunitati legale si relatii publice. Poate fi incantator, dar si asa relatia se poate subtia. Stiti ce va doriti, dar s-ar putea ca Berbecul sa nu va poata oferi tot.

Pe de alta parte, va secatuiti unul pe celalalt de energie. Momentele de bucurie sunt inlocuite de perioade de timp in care sunteti ingrijorat sau frustrat. Sunteti cam ca un general: planuiti fiecare miscare. Insa atractia dintre voi s-ar putea sa va ajute sa treceti peste toate problemele. Presupun Balanta, ca veti fi atras de Berbec, v-ati putea uni fortele cu el si cu siguranta va veti gasi fericirea alaturi de el, desi nu va fi mereu usor.

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu este importanta compatibilitatea ci persoanele. Daca se inteleg si intre ei exista dragoste, respect si incredere sunt sigur ca va fi bine