| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
Care dintre voi sunt fani Harry Potter? Iubesc cartea (si filmul) asta... dar nu prea am cu cine sa vorbesc =(
Daca sunteti si voi fani, lasati-va id-urile de mess (daca vreti)
sau add me: lory_cool_pinkstar@yahoo.com (scuze - lipsa de inspiratie. nu-mi place roz x_x)
P. S: daca suteti Anti nu va obositi sa scrieti comentarii idioate pentru ca nu o sa le iau in seama si nici nu o sa raspund

1 răspuns:
| uNNe a răspuns:

Eu sunt fan idul meu este dousz_shop te rog spune-mi si cine esti pe mess happy