| AndreeaDinu255 a întrebat:

Bună, care este cea mai frumoasa amintire petrecută vara aceasta pe care o puteti povesti?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi-am vandut masina.
Asta e cea mai frumoasa amintire, pe care urmeaza sa o uit.
Am avut un Ford verde, dar voiam din nou Opel. Asa ca am pus anunturi peste tot, inclusiv pe olx si pe parbriz. Intr-o seara m-a sunat o doamna, a venit sa o vada, a doua zi a venit cu banii, iar acum am Opel.
Craciun fericit si voua!

| AndreeaDinu255 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mai e până la crăciunhappy

| SilentRain a răspuns:

N-am asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci chiar nu am :/
trist, foarte trist
Povestește tu.

| Pisica18a a răspuns:

Cea ma frumoasă amintire de vara asta nu sunt excursiile sau vacanțele (nu am avut așa ceva). E o simplă chestie, sărutul băiatului pe care l-am plăcut de vreo 3 ani și nu i-am spus niciodată. E cea mai frumoasă amintire a mea. ❤