| madutza33 a întrebat:

care este cea mai frumoasa experienta din viata voastra?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Fiecare zi din viata mea impreuna cu cei pe care ii iubesc.Cu prietenii mei, cu parintii mei, cu colegii mei.
Fiecare zambet din partea persoanei la care tin prea mult, fiecare strangere in brate din partea prietenilor mei, fiecare gest de gelozie a baietilor care ma plac si sunt gelosi intre ei...laughing. Lucrurile care ma fac sa zambesc vor fi mereu experiete frumoase din viata mea.
Fiecare joc, fiecare atingere "din greseala", fiecare atingere, fiecare zambet, fiecare suras, fiecare gest care e facut pentru mine.big grin

daniela
| daniela a răspuns:

Nasterea fetitei mele... de la prima ei miscare (un sentiment extraordinar) pana la miracolul de a o tine prima data in brate si de a o hrani

| mcrenma a răspuns:

Pai nu e doar una...
Ar fii cand un baiat de care imi placea si care nu ma suporta a devenit cel mai bun prieten, si cand mi-am facut un nou iubit. Teoretic, orice lucru din viata noastra este o experienta minunata, fie ea cat de mica.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Primul luy sarut...tot ce am trait cu el in 8 luni, e o povestelove struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am una, sunt multe, consider ca orice pas inainte este o experienta frumoasa, asta va doresc si voua.