| amy10 a întrebat:

Buna ...Care imi zice si mie va rog ceva statusuri de fite ( de exemplu ceva de genu "cu fitele care le ai /le ai in cap " ) Va roog >big grin

6 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Nu te lupta cu porcul ca te murdaresti si lui o sa ii placa
Intr-o zi am sa ma insor… dar nu cu tine
Nu te compari cu nimeni… toti sunt mai buni
Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi
Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura
. Ai o fata pentru radio

| Bunicul62 a răspuns:

Te ratacesti mereu in ganduri…e un teritoriu necunoscut pentru tine
Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atat timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult

| Bunicul62 a răspuns:

Arati f bine pentru varsta ta… zici ca ai fi in viata

| Zendayya a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!

Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.

Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.

Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!

Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace!

Fitze roz si shmekerite pentru cine tine minte

Sunt fata de pus in rama nu ca orcie panarama

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X

"In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa...Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"

Sunt fitoasa cat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fata adevarata :*

||suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||

M-am nascut sa fac fite nu sa le suport pe
ale altora

Sunt fitoasa :X! nu-ti convine? Ză.i la Mata nu.mi zii mie!:p

sper ca te-am ajutat happy

| Statusuri a răspuns:

Pe blogul http://statusuri-mass.blogspot.com/ poti gasi foarte multe statusuri de fite si multe altele.

| amy10 explică:

Sunt bune si astea.Dar as vrea pentru cineva adica ca si cum iai zice la cineva : cu fitele tale... ca si cum ti-as zice eu tie cu fitele tale. ma rogcred ca intelegeti voi big grin :*