| zuzy14 a întrebat:

Care stie ce s-a intamplat cu blogul lui Aniola, de ce nu mai merge?

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

"Dragii mei,
Google a inchis contul tuturor editorilor acestui blog. De aceea am rezervat BlogulLuiAniola.ro si suntem nevoiti sa cerem ajutorul celor care doresc sa reconstruim site-ul. Daca nu se vor gasi aceste persoane interesate, vom renunta in totalitate la Blogul lui Aniola. Cei dispusi sa colaboreze cu BlogulLuiAniola.ro sunt anuntati de pe acum ca activitatea de editor nu implica o rasplata renumerata. Daca pe viitor se poate face trecerea si la partea renumerata, fiti siguri ca veti beneficia de ea.
Pentru detalii, contactati-o pe Maria Radu la adresa de e-mail maria_dulcica87@yahoo.com, reprezentant marketing in cadrul echipei.
Va transmit gandurile mele cele mai bune!
Aniola."

Un mesaj postat de Aniola pe facebook.

1 răspuns:
Alte răspunsuri