| kkkk a întrebat:

sad..care sunteti clasa a 8-a? luni si miercuri ne asteapta zile rele.sad..va este frica? mie daaa...ce credeti ca ne va pica? ce exerciti? ..la romana si la mate.ce note credeti ca veti lua? aveti camere video si audio? sad.dati-va cu parerea.happy.

1 răspuns:
| Bubuletu a răspuns:

Eu zic sa nu îți faci griji așa de mari!
Eu am avut o invatatoare pe care am corectat-o la clasa 2 si am zis bine si nu a vrut sa mă creadă așa ca a trebuit sa car dictionarul pana la școala. Si totuși am dat la un colegiu unde s-au dat probleme de clasa a 6 si eu eram a 4 si nu am putut sa mă pregătesc, m-a înscris pe ultima suta de metri si totuși am intrat a 3!
Eu am doar 11 ani insa zic ca dac muncesti sa inveti si te concentrezi sigur o sa iei un punctaj mare!
Sa fii atent/a si sa citește bine enuntul! Bafta!