| Llolal a întrebat:

Buna care urmareste wrestling cred ca stie ca John Cena poarta mereu tricoul acela portocaliu "Never give up" si cred ca ii se potriveste lui Cena aceasta replica pentru ca asa e el nu renunta niciodata!:] ok as vrea si eu un tricou ca al lui Cena pentru ca am vazut ca multi fanii au tricou dinacela si pentru ca sunt o fana al lui John Cena as vrea si eu ei bine nu stiu unde sa gasesc am cautat dar n-am gasitstraight face unde asi putea gasi? Mersi!happy

2 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti prea usor, poate chiar deloc. Dar poti sa te duci cu un tricou sa iti imprimi mesajul, sunt mai multe locuri unde se face asta. Cauta in orasul tau.

| DeeeaBaaa a răspuns:

Ca al lui la noi in Romania NU gasesti [ink nu am ajuns la acest nivel]... du'te si imprima'ti mesaju pe un tricou! Eu nu am probleme din astea :p, imi place Batista :X.succes :*