| Salidin2929 a întrebat:

Buna.
Câte dintre fete pot recunoaște ca măcar odată în viața lor au primit o finalizare orala de la un băiat?
Cate dintre fete pot recunoaște ca le place?
Răspunsul cel mai sincer primește Funda?
Haideti fetelor curaj.
Băieții sa se abțină

Răspuns Câştigător
| Briannaa12 a răspuns:

Eu am primit de foarte multe ori finalizare orala și ador asta mai mult decât orice. Imi place sa înghit și mi place și pe față, și pe sâni. Nu îmi e deloc scârbă, ba din contra, ma excita enorm, cât timp am gura acolo jos ma ud leoarca. Când aveam iubit, ii făceam oral și dimineața, și seara înainte de culcare. Nu la cererea lui, ci din proprie inițiativa, pentru ca ma simt excelent făcând o, mai ales când îl văd pe el ca moare de placere. Poftim sinceritate maxima, sper ca ești mulțumit. Ti as fi dat mai multe detalii referitoare la cât de mult îmi place, dar îmi șterg ăștia răspunsul laughing))

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dar ce-i așa mare chestie de necesită curaj? laughing))))) Nu toată lumea a făcut-o, sunt multe fete scârbite de idee, și chiar dacă au făcut-o, de ce ar trebui să recunoască asta în fața cuiva? Treaba lor ce fac în dormitor straight face numai țața Leana de la colțul blocului poate întreba așa ceva. Dacă ești băiat tânăr, îmi pare rău pentru tine.

| CostinAlamariu a răspuns:

Am dat report pentru obscenitate. Sper sa-ti stearga intrebarea si sa-ti inchida contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi stai ase, tu recunoști că îți place să mânci savarina? Sau ești genul de tip care vrea sa afle tot despre cealaltă persoană dar el nu spune nimic despre ce a făcut?

| Salidin2929 explică (pentru anonim_4396):

Da chiar îmi place sa lung fete și am făcut o și da e plăcut și ca băiat și ca fata te simți bine.