| anonim_4396 a întrebat:

Cate kg ati slabit cel mai mult? Si in cat timp?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vroe 6 in cateva saptamani pentru ca mananc putin si ma mentin in forma.

| Graphee a răspuns:

- 5 kg. Într-o lună şi câteva zile.

Numai bine.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Deci aveam luna trecuta 65 de kg si acum am 53, 3

| adinaxD a răspuns:

13 kg intr-o luna cand am facut aprindere de plamani straight face

| morningstar a răspuns:

Vreo 7 kg, in maxim o luna (fara regim).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincera sa fiu nu stiu sa iti zic cate kg am slabit dar stiu ca s-a vazut. Adica blugii care cu un 5 luni in urma pocneau pe mine si nici fermoaru nu puteam sa il inchei dupa inceputul scolii am ajuns sa ii imbrac lejer. Nu stiu in cat timp am slabit dar mancam doar un corn ziua si mai mancam la 7 sau 8 seara si asta era tot. Bineinteles ca nu ma simteam eu in apele mele dar dupa un timp ma obisnuisem sa mananc asa sau mai bine zis sa nu mananc.

| rockmeout a răspuns:

5 kg in 2 saptamani. Obisnuiam sa mananc mult seara, pe la ora 9 si m-am ingrasat foarte mult. Apoi m-am lasat de mancatul la ore tarzii si am slabit foarte mult intr-un timp scurt.

| mina95 a răspuns:

Buna Alina, eu am slabit 2kg intr-o saptamana