| ernicri a întrebat:

Buna.
Caut un curs adevarat pentru electrician in constructii, in Brasov. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Https://www.duotechschool.ro/cursuri/electrician-intretinere-si-reparatii/

DAR orice curs ai face, adevăratul examen il dai pe șantier, lucrând pe brânci lângă un meșter priceput.

Baftă

| relian a răspuns:

Curs sa facic e? Sa legi niste fire, sa surabaresti, daca stii asta, atunci restul mai putin conteaza.

Cauti legislatia, ce spune acolo, aia trebuie sa faci, nu face nimeni altfel, poate daca face omu acasa, ori fara autorizatie.

Curs adevarat cei ala? Sa cunosti electricitate? Nu gasesti cursuri sa iti explice sa si pricepi.
Treb cineva sa iti explice simplu, pe intelesul oricui.

Sint cateva reguli ce trebuie sa le rerspectii, apoi sa stii sa citesti si sa folosesti un aparat de masura.

Gasesti pe net absolut tot ce ai nevoie, cursurile nu mai are rost sa dai bani pe ele.