| robert1702 a întrebat:

Buna.
Ce alt tip de venit aveti, in afara de job ul vostru?
Mi se pare ca e destul de greu cu un singur venit in ro.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Îmi este suficient salariul. In doi ne descurcam decent

| Furnicuta000 a răspuns:

Si eu ma intreb asta. Romanii zic ca traiesc din salariu (de la un job normal de 3000-4000 lei) dar ii vad ca isi fac casa cu etaj si mansarda, masina bengoasa, vacante lunar, servesc nunti si botezuri la greu unde dau vreo 1500 lei de fiecare. Imi scapa ceva? Nu judec, vreau doar sa stiu secretul

| Lupică27 a răspuns:

Smenuri, combinatii.

| 1onur a răspuns:

Singurul meu venit este munca mea cinstită nu iau bani de la stat nu iau bani de Alocație nu am copii nu iau niciun fel de ajutor tot ce câștig este din munca cinstită nu cer bani de la colegii prietenii și nimeni altcineva tot ce-mi câștig și pun pe masă și ce este pe mine este dintr-un singur salariul pe care îl muncesc cinstiți fără alte metode și alte drumuri mulțumesc lui Dumnezeu că-mi pot câștiga pâinea cinstită și existența cinstită.

| dusmanul86 a răspuns:

Salutare! Eu in timpul liber vand asigurari de orice fel.Am posibilitatea de a vinde si credite sau de a devii agent imobiliar.
Daca va intereseaza domeniul asigurarilor lasati mesaj in privat.

| Lupică27 a răspuns (pentru dusmanul86):

Imi place numele, e comic laughing

| Modzilian a răspuns:

Mai ai timp si de altceva?
Jobul meu e zi lumina.