| AleDia a întrebat:

Ce ati vrea sa schimbati la voi si cum ati vrea sa fiti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa pot fi mai calm si sa am mai multa rabdare. De fapt sunt destul de calm de obicei, dar mi se intampla destul de des sa ma enervez.

| Bondarel99 a răspuns:

As vrea sa fiu mai tupeista si sa nu-mi mai pese asa mult de ceilalti pentru ca in viata daca esti slab si bun toti profita de tine si ai numai de pierdut.

| UnleashedPsycho a răspuns:

N-aş schimba. Poate-s retardată, poate nu, oricum, nu sper la perfecţiune şi nici nu o vreau.

| thegatekeeper a răspuns:

Nimic, acum. Daca a fost ceva ce mi-am dorit sa schimb, atunci am facut-o la momentul respectiv.

| Bacemi a răspuns:

As vrea sa fiu mai disciplinat si putin mai indiferent la opinia celor din jur. Ceva mai calm si relaxat.