| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a întrebat:

Ce credeti despre persoanele emo? Eu am multi/multe prieteni/e emo love struck si cu ei ma inteleg cel mai bine big grin. Eu nu`s emo dar ador stilul love struck.
Va plac fetele sau baieti emo? love struck
Tzukk kiss

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Am o părere bună despre ei... Şi eu cunosc câteva persoane emo si mă inţeleg bine cu ele, deci mi se par ok.
Îmi plac băieţiihee hee. Emo sau nuhappy.

| Ea12345 a răspuns:

Persoanele emo st mai realiste, vad altfel viata ca noi.Si eu sunt de parere ca sunt chiar de treaba, si nu sunt asa cum credem noi, oameni cu lama mereu dupa ei tongue

| LuS[z] a răspuns:

No ofense dar nu imi place deloc...Adica mi se pare doar o moda si una care in sfarsit si din fericire nu mai e la modabig grin laughing

| PrivateGod a răspuns:

Stilul emo este un stil diferit, ciudat si atractiv dar care, in Romania noastra, a devenit atat de exagerat incat nu se mai poate numi stil emohappy. Te asigur eu ca nu exista in Romania asta a noastra mai mult de, hai sa zicem 100 de persoane care sunt 100% emo, deoarece emo a devenit o moda si deja e suparatoare si chicioasa.See ya!

| andreea4ever a răspuns:

Stilul emo e super. Imi place mult. Dar sincer nu pre imi plac baietii cu stil emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt emo si am un mesaj pentru voi astia care ne scarbitzi atata : unde am ajuns noi am ajuns cu multe sacrificii si nu am iesit in fata ca sa ne mancati voi atat de cur...am iesit in fata ca sa transmitem un anumit mesaj iar cei care nu au observat mesajul sunt fraieri. Bulangii ne huiduie, adevaratii ne aplauda, fraierii rad pe la spate iar prin fata ne lauda.

| lia_7719 a răspuns:

eu cred de emo ca odata m am imbata era sa ma spânzr cu un fular

| lia_7719 a răspuns:

E adevarat emo se spanzura in grup?