| DianaDidi95 a întrebat:

ce credeti, exista extraterestri? Adica am mai vazut si la tv stiri cum ca ar fi gasit nu stiu unde un corp de extraterestru...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista si ei undeva in galaxie.

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Buna. Poate ca exista sau poate ca nu. Cateodata, se mai fac si poze cu extraterestrii, alea fiind de fapt niste trucaje. Mai sunt facute aceste stiri pentru bani, la fel cu stirea ca in 2012 va fi sfarsitul lumi... Nu credeti in orice vi se spune.

| Jango a răspuns:

Buna! Da! Cred! Nu in omuletzi verzi dar s-a descoperit pe marte un organism unicelular care,, traieste" si care in milioane de ani ar putea deveni o forma de viata inteligenta asa cum comform teoriei darviniste acum milioane de ani totul ar fi inceput de le o celula care a evoluat ajunganduse la om. Deci da cred iar daca tu vorbesti de extraterestrul care a aparut intr-o poza la pro tv etc etc pana la urma a fost o farsa facuta de 2 baieti. Extraterestrul era facut din resturi de paine si carne iar cand autoritatile au ajuns la acei baieti care au filmat,, extraterestrul" si l-au postat pe net cei doi au fost nevoiti sa recunoasca ca au facut treaba aia ca sa se distreze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca exista extraterestrii! doar n-om fi noi singurele forme de viata din univers. gandeste-te putin la marimea universului! dar nu nu cred ca ei viziteaza pamantul sau chestii de genul acela. sunt doar niste metode de a castiga audianta!