| MissVamp a întrebat:

ce faceti acum? eu ma plictisesc gasiti activitati anti plictiseala repede! multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| lilo2 a răspuns:

Pai poti sa te duci la cea mai buna prietena sau o suni pe ea sa vina la tine daca nu de senezi asculti muzica sau citesti mai sunt foarte multe activitati doar trebuie sa ai imaginatie!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ti poze

| EvangelineLovin a răspuns:

Haha...fa-ti poze auzi.mda,e si asta ceva.pai,nu stiu, eu ma mai joc pe calculator ceva, ma mai uit la niste filmulete pe youtube, ma mai uit la pozele altora pe facebook laughing