| yourprincess a întrebat:

Ce faceti de Pasti?

43 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La plimbare, grătar, etc.
Tu?
Pa, pa.

| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Pai ce sa fac? fac ce am facut in fiecare an, si anume stau acasa alaturi de familie si cei dragi miehappy

| yourprincess explică (pentru mihaelaa18):

Asa si eu! destul de bine... happy

| AvalohAlyn a răspuns:

La Biserica,la bunici, la rude, citesc, ma rog, ascult muzica si vizionez filme si spectacole cu tema pascala.

| EllyCA a răspuns:

Mananc iepurasi. tu?

| valentingb a răspuns:

Habar n-am ce fac de Paste, dar probabil ca nimic interesant. Cred ca am sa merg la biserica noaptea, am sa dorm pana la 11 a doua zi, iau bicicleta sau masina (depinde de buget) si merg unde ma duce vantul, mai ales daca merg cu bicicleta (doar n-am sa pedalez cu vant din fata). Si mai raman doua zile... Gasesc eu ceva.
De fapt, daca nu se schimba vantul, am doua zile de pedalat inapoi, contra vantului laughing

| valentingb a răspuns:

Atacurile la persoana sunt interzise pe TPU, si pedepsite.

| Wøodenpints a răspuns:

Ce fac şi restul anului. Este o zi ca oricare alta, nu văd de ce ar trebui să fac ceva diferit.
Nu-s genul de om care e învăţat să se bucure după calendar şi să facă chestii diferite doar la evenimente.
Paştele, la fal ca orice sărbătoare creştină, mi se pare o chestie inutilă şi imbecilă.

| yourprincess explică (pentru Wøodenpints):

Nu-i adevarat! nu sti sa apreciezi spiritul sarbatorilor... dislike

| Wøodenpints a răspuns (pentru yourprincess):

Mi se par o mizerie. Nu cred în aşa ceva.

| yourprincess explică (pentru Wøodenpints):

Nu iti place, asta e, si punct! Dar asta nu inseamna ca trebuie sa jignesti si sa vorbesti necuviincios!

| Wøodenpints a răspuns (pentru yourprincess):

Dacă nu-mi place şi nu cred în aşa ceva, am dreptul să vorbesc cum vreau eu.
Chiar nu-mi pasă cine crede şi ce înseamnă pentru ceilalţi cretinitatea asta. Pentru mine este o inutilitate absolută.

| yourprincess explică (pentru Wøodenpints):

Atunci daca nu iti pasa nu te mai baga in seama, mai bine tine-le pentru tine!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nimic,stau.

| dracu14 a răspuns:

Ascult black metal la maxim, beau coniac si ies p-afara cu tovarasii...

| Vans a răspuns (pentru dracu14):

Huă! cum să asculţi black metal de Paşte? Îţi faci păcate.

*sarcasm*

| dracu14 a răspuns (pentru Vans):

''sunt un pacatos calomnios, cand beau fac plinul si ignor cu umor contagios destinul''

| yourprincess explică (pentru Vans):

Sunt de aceeasi parere cu tine!

| yourprincess explică (pentru dracu14):

Dislike

| Vans a răspuns (pentru dracu14):

"senzaţia e unică, doza de risc e mică"

| fadnox a răspuns (pentru dracu14):

Cum de foloseste antonescu termenul de `tovaras`?

| Iubibilăă a răspuns:

Sarbatoresc Pastele la munte cu familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Voi merge la tara la bunici.
Te pup!

| yourprincess explică (pentru anonim_4396):

Da,e frumos la tara, mai ales cu bunicii! si eu te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acasa, iar apoi la concert happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa plec :*.

| fadnox a răspuns:

Vreau sa stau, se aude ca ploua asa ca sigur se da retragerea in case

| karsivan a răspuns:

Pune-te masa ridica masa si daca mai este putin timp liber o sa fug de acasa.

| cinderellaindreams a răspuns:

Pastele e sarbatoarea invierii,deci nu ma voi enerva de Paste,ci doar voi darui multumirea mea fata de ceilalti.
Daca trecem de partea spirituala,de Paste voi pleca la tara,la cei dragi, vom sta la masa si vom manca miel si vom sparge oua. Spre seara, ne vom aduna la un film.
Totusi, dimineata e o traditie sa fie ascunse oua de ciocolata prin casa iar cel ce le gaseste, le mananca primul.

| yourprincess explică (pentru cinderellaindreams):

Bine faci! Fie ca sarbatoarea aceasta sa te umple de tot ce e mai bun!

| Fresh a răspuns:

Bem laughing

| alas a răspuns:

Eu ma duc la biserica si vopsesc oua in prima zi si in adoua sparg oua si petrec in orasel in mountain russ si dau petrecere

| yourprincess explică:

Daca ai de gand sa mai scrii raspunsuri de astea, mai bine abtine-te si tine-le pentru tine! nu pari deloc interesant asa cum te crezi tu! dai dovada de nesimtiree...

| yourprincess explică:

Ca si mine! dar las' ca-i bine!

| PartyClatita a răspuns:

Eu de pasti ma duc cu parinti si restul familiei la bunica si ne petrecem pastele impreuna big grin

| yourprincess explică (pentru PartyClatita):

Imi place! ce poate fi mai frumos ca atunci cand esti cu toata familia, si e armonie...

| JUSTaRetard a răspuns:

Merg la matusa si la unchiul meu, la gherla ( cu mama si cu fratele)