| Loredana96 a întrebat:

Buna ce farsa sau cu ce as putea sa il minciunesc pe iubitul meu.Pentru ca el aseara mi-a facut o farsa la care si am plins.Trebuia sa es in oras cu el si cu prietenii dar au iesit doar prietenii toata ziua el nu imi raspundea la telefon, iar una din prietenele mele s-a apropiat de mine era trista si mi-a spus:Fii tare, Radu e la spital deja inima ii face mari probleme. Te rog nu plinge. Iar eu am inceput a plinge foarte tare (pentru ca eu stiu ca are probleme cu inima) si asa am plins nu mai mult de un minut iar el a aparut de la spate cu un trandafir si a spustongueacaleala de 1 aprilie. Nu a facut aceasta pacaleala astazi pentru ca stia ca eu o sa imi dau seama...macar a vazut ca tin la el cu adevarat.
Eu nu vreau sa ii fac chiar asa o farsa. Dar ceva simbolic.

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Iei doua perechi de catuse roz, da'rezistente si-i explici ca vrei un sex nebun de tot, ceva special cum n-a mai avut.Va dezbracati, il legi de un pat rezistent, si aduci cel mai mare dusman al lui si faci sex cu el acolo. N-are ce sa-ti faca, e o farsa de 1 Aprilie.

| SilentScream a răspuns:

Nu tare m'as risca cu farsa harciogului. Spune'i ca esti insarcinata.