| AleDia a întrebat:

Ce genuri de film va plac (de ex: horror,comedie...)? Si cu ce? (de ex: cu adolescenti,monstrii, razboinici...)Spuneti-mi va rog!

8 răspunsuri:
| alexandra98flory a răspuns:

Filme coreenehappy si imi plac si SF-urile si comediile.

| Demise a răspuns:

Îmi plac filmele horror cu fantome, chestii care te omoară, filmele de dragoste, nu neapărat cu adolescenţi, musical-urile cu adolescenţi.

| Geo10 a răspuns:

Buna, mie imi plac filmele de actiune, alea cu razboaie.

| slowswag a răspuns:

Horor,cu monstrii

| Assu53 a răspuns:

Depinde de starea inc are ma simt happy cand ma simt trist ma uit la comediiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Theoryofabook a răspuns:

Buna happy mie imi plac cele horror dar ma uit si la seriale coreene si la cateva animeuri

| andreiboss31 a răspuns:

Horror,comedie si filme de actiune