| Gabriela12343 a întrebat:

Ce inseamna funda pentru ca eu nu stiu ca deaba mi-am facut acest site!
Va rog fara jigniri si risete
La acel care spune primul dau vot si funda da ca imi va zice
Urgent am nevoie pliz ♥♥

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti proprietara site-ului din cate spui.Dai funda raspunsului care te ajuta cel mai mult.Atunci cand tu postezi o intrebare pe site.Ai sa o vezi in partea dreapta in dreptul fiecarui raspuns.

| Gabriela12343 explică (pentru darrio2007):

Adică?

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabriela12343):

Ai spus, in intrebare, ca ti-ai facut acest site.Era o gluma din partea mea.Sau te prinzi greu?