| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce inseamna videoclipul miley cyrus fly on the wall? la ce se refera?

4 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Canta despre paparazzi... fly on the wall, inseamna musca pe perete.si cum zice si in melodie, ai vrea sa fii o musca pe perete, sa vezi tot ce fac, ceva de genu', da oricum uita-te la videoclip sa vezi ca fuge de paparazzi. happy

| KatherineSparks a răspuns:

N-are un sens. Cum nici Miley n-are.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Am vazut videoclipul

| DaianaOpris a răspuns:

EA vrea sa transmita ca sa saturat de paparzzi, dar eu cu fitele astea nu ma impac prea bine adica daca tot esti vedeta trebuia sa sti ca o sa fi vanata de paparazzi im fiecare minut. E clar ca si ei sunt de vina dar sa nu exageram.