| Sindy02Marty a întrebat:

Buna ce insemna pe facebook, cand faci o pagina noua, buget zilnic? Primesc bani sau trebuie sa dau bani ca sa pot face o pagina?
Dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nici una, nici alta. Respectivul "buget zilnic" se refera la suma ta de bani, pe care esti disponibil s-o oferi celor de la Facebook, in schimbul reclamei la pagina ta.
Mai pe romaneste: Poti face reclama, paginii tale de facebook, in schimbul sumei de bani pe care o ai trecuta acolo.
P.S: Nu primesti bani si nu dai bani, decat daca completezi cu datele de card, asa ca nu-ti face griji... nu-ti va veni nimic in plus pe factura de la internet.

1 răspuns:
| frumixxxbubulina a răspuns:

Nu dai si nici nu primesti